билеты delta airlines (дельта эйр), (044)580-31-51, авиабилеты, бронирование, продажа, delta airlines (дельта эйр) delta airlines (дельта эйр)украина, (delta airlines (дельта эйр))

авиабилеты delta airlines (дельта эйр) delta airlines (дельта эйр)(delta airlines (дельта эйр))


Бронирование билетов

Круговое путешествие:
Из: *
В: *
Дата прибытия:
Дата возвращения:
Взрослые:
*
Дети:
Младенцы:
2-12 лет до 2 лет

Визовая поддержка

DELTA airlines

Delta Air Lines, Inc., відома також, як просто Delta (вимовляється Делта, NYSE: DAL) - американська авіакомпанія, зі штаб-квартирою в Атланті, штат Джорджія. Одна з чотирьох компаній-засновників авіаційного альянсу пасажирських перевезень SkyTeam.

Delta Air Lines - найбільша авіакомпанія світу за трьома значущим критеріями (розмір флоту, обсяг пасажироперевезень і кількість пунктів призначення), її маршрутна мережа охоплює країни Північної Америки, Південної Америки, Європи, Азії, Африки, Близького Сходу і Карибського басейну. У 2009 році Дельта відкрила рейси в Австралію (між Лос-Анджелесомі Сіднеєм), що дало їй статус єдиного американського перевізника, який зв'язує всі континенти світу за винятком Антарктиди. Дельта зі своїми дочірніми авіакомпаніями виконує рейси в більш ніж 375 пунктів призначення в 66 країнах на п'яти континентах, будучи найбільшим в світі авіаперевізником на маршрутах через Атлантичний океан і єдиним, що зв'язує Сполучені Штати Америки з країнами Африки.

Головний хаб авіакомпанії знаходиться в Міжнародному аеропорту Хартсфілд-Джексона (Атланта, штат Джорджія), впевнено займає в останні роки перше місце в світі за річною пасажирообігом і кількості операцій злетів-посадок. Основними хабами компанії також є Міжнародний аеропорт Цинциннаті / Північний Кентуккі, Міжнародний аеропорт імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку і Міжнародний аеропорт Солт-Лейк-Сіті.

29 жовтня 2008 року Дельта придбала 100% акцій іншої американської авіакомпанії Northwest Airlines. Після тривалих процедур злиття і переформування маршрутів компаній орієнтовно до початку 2010 року Дельта стала найбільшим комерційним авіаперевізником світу.